BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 9098165

nr 909 8165

Takarmatur

50-tal, plåt, 3-armad, längd: 50

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

900 kr

måndag 1 september 2014
kl 18:15:43